Įmonių steigimas, kuris jums garantuos verslo sėkmę

Jei jūs vis dažniau susimąstote, kad norite kurti savo įmonę, norite turėti savo verslą. Kiekvienas darbas parsideda nuo pirmo žingsnio ir tai geros būsimo verslo idėjos pasirinkimas. Juk ne kiekviena idėja gali suteikti gerą pelną. Ir čia labai svarbu starte nepadaryti jokių klaidų ir pasirinkti tinkamą kelią.

UAB steigimasIr kad jūsų kelias būtų sėkmingas, lengvas ir greitas, mes jums suteiksime savo paslaugas. tokiu būdu jūs galėsite įmonę įsteigti daug lengviau, be jokio vargo. Tačiau dar vienas svarbus žingsnis steigiant įmonę reikia pasirinkti kokios teisinės formos įmonė jums yra reikalinga. Mes užsiimame įvairių įmonių steigimu, tai yra individualių įmonių, uždarų akcinių bendrovių, akcinių bendrovių, mažųjų bendrijų.

Mb steigimas tai yra pakankamai naudingas pasirinkimas, kurį verta apsvarstyti. Tai yra privatus juridinis asmuo su ribota civiline atsakomybe. Šios įmonės steigimu gali užsiimti ne daugiau kaip 10 žmonių, steigimu gali užsiimti tik fiziniai asmenys. Mažoji bendrija užima tarpinę vietą tarp individualios įmonės ir uždarosios akcinės bendrovės. MB steigimas yra naudingas norint kurti smulkųjį, vidutinį verslą arba puikiai tinka pradedantiesiems verslininkams. Mb steigimo privalumai, ją įsteigti trunka trumpiau, nei UAB. Steigiant tokios rūšies įmonę nereikalingas įstatinis kapitalas, įmonei nėra būtinas direktorius. Yra daug paprastesni apskaitos vedimo reikalavimai, kadangi nereikia atlikti finansines ataskaitas.

Uždaroji akcinė bendrovė, tai yra civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo. Steigiant UAB įstatinis kapitalas turi būti ne mažesnis kaip 10 000 litų. Turi būti mažiausiai 250 akcininkų. UAB steigimas turi savų privalumų, kadangi jei verslas nepasiseks jūs rizikuosite tik kapitalu, kuris yra įneštas į bendrovę. Taip bus apsaugotas jūsų asmeninis turtas. Kita vertus palyginus su individualia įmone UAB steigimas yra sudėtingesnis. UAB veikla yra griežčiau reglamentuota.

Mes jums padėsime steigti įmonę ir suteiksime šias paslaugas:

  1. Rezervuosime įmonės pavadinimą;
  2. Paruošiame visus įmonės steigimo dokumentus;
  3. Atidarysime įmonės einamąją banko sąskaitą;
  4. Pagaminame įmonės antspaudą, jei tik įmonei jis yra reikalingas;
  5. Klientams suteikiame visus dokumentus ir antspaudą.

Pasirinkdami mūsų pagalbą jūs būsite užtikrinti, kad visos įmonės steigimo procedūros bus sutvarkytos atsakingai ir kruopščiai, o svarbiausia, kad per labai trumpą laiką jūs galėsite tapti įmonės savininku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *