Rūbai internetu – kaip staupyti dar labiau

Nemažai Lietuvoje apsipirkinėjančių žmonių ieško galimybės internetu įsigyti prekes dar pigiau, tačiau ne visiems pavyksta rasti reikiamą sprendimą. Rūbai internetu yra viena populiariausių sričių, kur žmonės leidžia pinigus kokybiško garderobo įsigijimui. Ne paslaptis, jog tiek palaidines, tiek ir kitus drabužius perkančios moterys nepasinaudoja tam tikrais privalumais, kurių dėka gali ženkliai sumažinti išleidžiamų pinigų sumą. Yra esminis skirtumas – moterys perkasi kur kas didesniais kiekiais, o tai pat ir žymiai dažniau negu vyrai, todėl čia joms atsiranda keli privalumai, kuriais galėtų pasinaudoti siekiant išleisti mažiau pinigų.

rubai internetuSavaime suprantama, jog dideli kiekiai rūbų kainuoja nemažai, tačiau ką padarysi – moterys tikrai netaupo rūbų įsigijimo atžvilgiu. Tokiais atvejai yra siūloma atsižvelgti į kelis aspektus, kurių dėka sutaupytus pinigus būtų galima išleisti kitiems pirkiniams.

Jeigu rūbai internetu yra perkami itin dažnai, tai vertėtų susimąstyti apie nuolatinį pirkimą toje pačioje el. parduotuvėje. Tokiu atveju, jūs jau būtumėte laikomos lojaliomis klientėmis, todėl jeigu perkate kelias palaidines ir kitus rūbus vieno užsakymo metu, tai faktas, jog kai kurios parduotuvės, jums padarys didesnę nuolaidą jeigu perkama ne pirmą kartą. Tai reiškia, jog tokiu atveju, nuolatos perkant toje pačioje vietoje, jūs tampate pastoviu klientu, o joks pardavėjas nenori prarasti nuolatinių klientų ir dėl šios priežasties jam taiko įvairias nuolaidas tam, kad nepereitumėte pas konkurentus. Svarbu yra tai, jog el. prekyboje būtent rūbų srityje konkurencija yra milžiniška, todėl turite suprasti, jog esate itin vertinga klientė. Paprastai užsisakant rūbų keletą kartų iš eilės, jums būna pritaikytos ir mažesnės negu standartinės kainos, žinoma – ne kiekvienoje parduotuvėje. Taip pat neretai pastoviems klientams ir suteikiamas ir nemokamas pristatymas apsiperkant už tam tikrą sumą.

Kitas būdas sutaupyti yra tas, kad dauguma el. parduotuvių skelbia akcijas, kurių metu apsiperkant už tam tikrą sumą, yra nustatoma kažkokia procentinė išraiška, kuri sumažina kainą už jūsų pirkinius. Tačiau ką daryti, jeigu vienai pačiai nėra galimybės apsipirkti už nurodytą sumą? Tokiu atveju kai rūbai internetu turi būti perkami už nemažą sumą, yra rekomenduojama kooperuotis su draugais ir daryti bendrą užsakymą. Paprasčiausiai, jeigu jūsų draugei reikia palaidinės, tai tiesiog praneškite jai, jog ketinate apsipirkti internetu ir galbūt ji susidomės ta pačia el. parduotuve. Galiausiai, radus reikiamą skaičių žmonių, kurie prisijungia prie užsakymo, jums gali būti pasiūloma tam tikra nuolaida.

Taip pat verta pastebėti ir tai, jog neretai rūbai internetu yra perkami ir iš užsienio el. parduotuvių, tačiau vienintelis minusas yra tas, jog pristatymo mokestis yra nemažas. Tokiu atveju bendras užsakymas su draugais taip pat gali būti puiki išeitis, nes jeigu jūs išsirenkate kelias palaidines ir už jų pristatymą tenka pakloti nemažą sumą, tai kooperavimasis su kitais žmonėmis ko gero yra vienintelis sprendimas.

Paprasčiausiai, niekada neskubėkite pirkti rūbų prieš tai gerai neišanalizavę visų galimybių, nes tik tokiu atveju galite sumažinti savo išlaidas.

Jei kooperuotis nenorite, o ir nėra būtinybės pirkti iškart keletos rūbų, siekiant sutaupyti ir išlošti mokant už siunčiamas prekes, galite rinktis šią internetinę drabužių parduotuvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *