Mitai ir tiesa apie kosmetikos poveikį

Esame tiek primaitointi visokių nesąmonių, kurias rašo žiniasklaida vien tam, kad gautų daugiau dėmesio, kad net nebežinome, kuo skiriasi natural cosmetics online nuo kokios nors absoliučiai sintetinės. Daugybė dalykų ima atrodyti kaip vienas ir tas pats, ir mes jau negalime pasakyti, kas darosi aplink mus ir su mumis tada, kai atsidarome dar vieną nelemtą straipsnį, prirašytą paskalų. Tačiau pagrindines sąvokas, tarkime, kas yra organic sun tan, visada verta žinoti. Juk nieko neprarasime, jeigu leisime sau žinoti, kas yra tiesa, o kur ji pereina į visiškas nesąmones. Tad atskleidžiame širmą ir leidžiame jums sužinoti keletą mitų ir tiesos.

Kosmetika sendina – mitas

Natūrali kosmetikaDažnai sakoma, kad jaunos merginos be reikalo pradeda dažytis ir dėl to susendina save. Tai yra mitas. Iš tiesų, sendina labai ryškus ir neskoningas makiažas, bet švelniai paryškinti gražiausi bruožai niekada nepagadina įvaizdžio, o jį kaip tik tiktai pataiso. Todėl reikia džiaugtis, kad galima dažnai atrodyti jaunai ir gražiai, kai tinkamai pasirenki kosmetikos priemones. Taip pat svarbu paminėti, kad sendina ta kosmetika, kuri netinka pagal odos tipą ar spalvą. Jeigu yra sausa oda, ir mergina ant baltos sausos odos prisideda kalną rudos sausos pudros, ji tikrai su tokiu špakliumi gali užsimesti bent 10 metų. Bet jeigu ji odai suteiks tai, ko reikia, kremo, tinkamos pudros, tai tik pagražės.

Kosmetika gali pakenkti – tiesa

Kaip taip gali būti, kad kosmetika gali pakenkti? Kaip ir kiekvienas kitas daiktas, kosmetika turi būti vartojama pagal paskirtį. Jeigu to padaryti nepavyksta, ji, žinoma, gali mums būti kenksminga. Taigi, metas sau pripažinti, ką perki, nuspręsti, ar tikrai gali naudoti tokį dalyką, ar jį naudoji tik todėl, kad visi taip daro. Gal tau reikia natūralaus drėkinamo kremo, o ne prabangaus sintetinio kremo su silikonu, nuo kurio tą pačią akimirką oda sušvelnėja, o jau už 10 valandų tampa dar blogesnės būklės negu buvo prieš tai. Taigi, jeigu naudojame labai prastą kosmetiką, pripildytą daugybės chemijos, jeigu joje pasigesime natūralumo, tada tikrai galima manyti ir tikėtis to, kad ji sendins, kad ji kenks, kad ji darys blogą poveikį. Tačiau gerai parinkta natūrali kosmetika visada tik padės odai atrodyti jaunai, sveikai, ir svarbiausia, ne tik padarys, kad taip atrodytų, o ir padarys, kad taip būtų iš tiesų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *