Miegmaišiai – vasaros naktims gamtoje

MiegmaisiaiAtėjus vasarai, imame planuoti atostogas. Norisi pailsėti ir atitrūkti nuo kasdienybės. Gamta jums tikrai padės užsimiršti visas problemas. Jeigu sumanysite pastovyklauti, nepamirškite svarbiausių daiktų – palapinės, maisto atsargų, priemonių nuo įkyrių uodų ir pan. Tačiau vienas iš svarbiausių atributų mėgstantiems leisti vasaros naktis gamtoje, yra miegmaišiai.

Kadangi miegmaišiai yra tas pats, kaip ir lova, juos reikia rinktis labai atsakingai. Juk būnant gamtoje taip pat norisi gerai išsimiegoti, pailsėti, kad per savo atostogas būtumėte geros nuotaikos ir energingi. Jeigu anksčiau miegmaišio neturėjote, išsirinkti gali būti sudėtinga.

Kaip išsirinkti labiausiai jums tinkantį miegamaišį?

  • Atsižvelkite į savo jautrumą šalčiui arba karščiui. Turite atsižvelgti į miegmaišio šiltumą. Taip pat turėkite omenyje, kad jeigu miegosite lauke, jums reikės šiltesnio miegmaišio nei miegant palapinėje. Kiekvienas individualiai žinote, kokiai temperatūrai esant išsimiegate geriausiai ir nejaučiate diskomforto.
  • Miegmaišiai gali būti užpildyti pūkais, medvilne arba sintetiniu užpildu. Koks yra geriausias? Pūkinius geriausia rinktis itin šaltoms naktims, nes jie šilčiausi, tačiau reikėtų žinoti, kad ilgai džiūna, todėl reikėtų saugoti nuo drėgmės. Turbūt geriausias pasirinkimas yra sinteponu užpildytas miegmaišis. Jis nėra sunkus ir greitai džiūsta, taip pat tinka įvairioms kelionėms.
  • Turbūt pastebėjote, kad miegamišiai yra įvairių formų. Kokono formos miegmaišis yra kompaktiškesnis, nes jam sunaudojama mažiau medžiagos (mat jis siaurėja į apačią). Taigi, tokį miegmaišį galėsite lengvai susitalpinti į kuprinę. Taip pat jis gerai priglunda prie kūno ir taip neleidžia išeiti šilumai. Be to, dažniausiai jis dar turi gobtuvą, kuris taip pat užlaiko šilumą. Stačiakampio formos miegmaišis yra didesnis, bet ir patogesnis, nes čia kojoms yra daugiau erdvės. Tiesa, blogesnėmis oro sąlygomis ir esant šaltesniam orui, su juo taip pat bus vėsiau. Galite pasirinkti ir mišrios formos miegmaišį. Tai yra stačiakampio ir kokono forma viename. Patogu yra tai, kad atsegus užtrauktukus, jį galima panaudoti ir kaip paprasčiausią pledą.

Kartu su miegmaišiu verta įsigyti ir kilimėlį, kurį tiesite po miegmaišiu. Jis padės apsisaugoti nuo šalčio, einančio nuo žemės. Geriausia yra pasitarti su konsultantais ir kartu rasti jums geriausiai tinkantį miegmaišį: 1a.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *