Maisto papildai sportui

Maisto papildai – tai preparatai, kurie padidina maisto medžiagų (gaunamų) kiekį žmogaus organizme. Tai naudinga kiekvienam, juos naudoja ne tik sportininkai, bet ir tie, kurie sportuoja, kad palaikytų kūno formas. Neatsiejama yra puiki savijauta, judrumas, žvalumas. Kiekvienas jaučiasi geriau, jei užsiiminėja viena ar kita sporto šaka. Galima rinktis tą, kuri labiausiai patinka. Nuo seno yra žinoma, kad sportas – tai sveikata. Maisto papildai sustiprins jūsų organizmą.

maisto papildai sportuiMaisto papildai gali būti skirstomi pagal grupes:

 • Maisto papildai sportui.
 • Papildai skirti lieknėjimui.
 • Antioksidantai.
 • Širdžiai. Naudojamas Kofermentas Q10, jo didžioji dalis kaupiama širdyje (raumenyje). Puikiai tinka, jei širdies ritmas nereguliarus ar didelis kraujospūdis. Svarbios šiam organui yra Omega 3 riebiosios rūgštys, taip pat, Magnis bei Kalis.
 • Stiprinantys žmogaus imuninę sistemą. Tai Propolis, bičių pienelis, greipfrutų sėklų ekstraktas, bromelainas.
 • Kaulams.
 • Sąnariams. Tai Chondroitinas, ši medžiaga gaunama iš galvijų kremzlių. Rekomenduojama vartoti 2-4 mėnesius. Sąnariams stiprinti puikiai tinka imbieras, gliukozaminas, ryklio kremzlės.
 • Stiprinantys nervų sistemą bei atmintį.
 • Maisto papildai nagams, odai, plaukams.
 • Tonizuojantys.
 • Papildai, kurie skirti vyrams bei skirti moterims.
 • Skirti regėjimui (akims).

Kiekvienas, norintis vartoti maisto papildus, turėtų rinktis. Moterims skirti netiks vyrams arba atvirkščiai. Prieš pradedant vartoti reikėtų pasidomėti, kaip veikia preparatai. Pasitaiko atvejų, kada papildai netinka organizmui. Jokiu būdu negalima tęsti preparatų vartojimo, jei jaučiatės blogiau, nei prieš tai, kada nevartojote.

Maisto medžiagos yra svarbios kiekvieno sveikatai. Kiekvienas žmogus nori gerai jaustis kas dieną, tačiau ne visada pakanka tų elementų, kurie gaunami su maistu. Organizmas turi būti aprūpintas būtiniausiomis reikiamomis medžiagomis. Priešingu atveju galite jausti prastai, jus gali kankinti nuovargis, žinoma, tai įtakos turi nuotaikai. Žmogus, kuris jaučiasi prastai, dažnai būna irzlus.

Kiekvienas nori turėti gražias kūno formas, ypač moterys imasi įvairiausių priemonių. Dažniausiai norima sulieknėti, sumažinti kūno masę, tačiau ne visada tai yra lengva ir paprasta. Sportas, žinoma padeda, tačiau paplušėti gali tekti ilgai, kol pasieksite norimus rezultatus. Puikus pagalbininkas sportuojantiems – tai maisto papildai sportui. Juos galite įsigyti specialiose parduotuvėse arba internetu. Reikėtų pasirinktu tuos, kurie jums reikalingi, kadangi papildų poreikis kiekvienam organizmui gali būti skirtingas. Nepamirškite atsižvelgti į tai, kokia sporto šaka užsiimate. Tai, taip pat, turi įtakos renkantis maisto papildus sportui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *