Lūpų dažai: kas tinka būtent tau?

Ryškiai raudonos lūpos teoriškai yra seksualumo simbolis bei itin vyrus viliojanti detalė. Aklai vaikantis tokių stereotipų, moterys rizikuoja tapti ne traukos, tačiau pajuokos objektu. Svarbu prisiminti šimtą kartų girdėtą taisyklę, jog kas tinka kitam, tavo atveju gali būti visiškas tabu. Tai galioja kalbant apie visas be išimties stiliaus detales. Lūpų dažai ir jų pasirinkimas tai suvokiančioms užima daug laiko. Tačiau viskas kur kas paprasčiau, jei žinai keletą esminių taisyklių. Su jomis ir supažindinsime.

dažai lūpomsAtrodo, jog turinčios savo mėgstamą gamintoją bei keletą laiko patikrintų atspalvių gali atsikvėpti – jau automatiškai žinai, ką, pasibaigus senajai pakuotei, ir vėl pirksi. Tačiau niekas neapdraustas nuo fakto, jog mylimi lūpų dažai parduodami akivaizdžiai suprastėjusios kokybės ar susiaurėjo siūlomų spalvų asortimentas. Kita vertus, dažnai kyla noras išbandyti naujus kosmetikos gaminius -galbūt atrasime kažką sau tobulai tinkančio. Kalbant apie lūpų dažus, yra du esminiai klausimai – spalva bei kokybė.

Kokios spalvos lūpos man tinka labiausiai?

Netinkamos spalvos lūpų dažai tampa ne stilingu makiažo užbaigimu akcento, tačiau gali sugadinti net ir kruopščiausiai atliktą darbą. Norint, jog taip neatsitiktų, tereikia kruopščiai išanalizuoti visas savo veido detales.

Oda.

Nors blyškiaveidės ryškiai raudonomis lūpomis kai kurių akimis yra patrauklios, tačiau specialistai pastarosioms pataria rinktis natūralius, šaltų atspalvių lūpų dažus. O ryškias, sodrias spalvas palikti nebent fotosesijoms ar tamsesnio gymio merginoms.

Akys.

Mėlynakėms rekomenduojami vyšninės bei smėlio spalvos lūpų dažai. Žaliaakės puikiai atrodo su oranžinių atspalvių lūpomis, na, o rudų akių savininkių grožį pabrėžia raudoni bei rudi atspalviai.

Plaukai.

Blogas tonas – ryškinti tai, kas jau ir taip šviečia. Tarkime, raudonplaukės, kad ir kaip mėgtų bei didžiuotųsi šia spalva, raudonų lūpų turėtų vengti, o vietoj to rinktis rudos paletės spalvas. Blondinėms siūloma persikinė, koralinė ir kitos švelnios spalvos. Tamsiaplaukėms tinka ir ryškių spalvų lūpų dažai, aišku reikia atsižvelgti ir į tai, kokioje situacijoje esama ir koks paros metas.

Lūpų forma.

Tinkamai išsirinkus lūpų dažus, galima meistriškai paslėpti tokius trūkumus kaip netinkinanti lūpų forma. Siauras lūpas optiškai didina blizgesys ir šviesios spalvos, putlesnėms lūpoms rekomenduojami pasteliniai atspalviai.

Kokybė

Net ir sumokėjus didelę sumą už neva firminius lūpų dažus, galima likti labai nusivylus. Gerai, jei yra galimybė prieš perkant išbandyti prekę pačiai. Jei perkama internetu, belieka vadovautis kitų vartotojų atsiliepimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *