Kaip rengtis pagal figūros tipą?

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir šauniai ir mėgsta puoštis. Viso moterys nori atrodyti stilingos ir madingos. Drabužių pasiūla taip pat negalima skųstis. Visur pilna įvairiausių spalvų ir modelių drabužių. Tačiau pagrindinis klausimas kaip išsirinkti tinkamo dydžio drabužius.

drabuziaiMoters grožis yra individualus, kiekviena moteris pasižymi kažkuo savitu, ko neturi kitos. Tiesiog reikia išmokti išryškinti savo privalumus, o trūkumus paslėpti.

Nesvarbu kokio dydžio drabužius vilki ar kokia tavo figūra, viso galime atrodyti tobulai apsirengusios. Nors ir labai norėtume, kad turėtume tobulą kūną ir galėtume rengtis bet kokiais drabužiais, tačiau ne viso tokį turime. Todėl kai renkamės drabužius turime į tai atkreipti dėmesį. Kiekvienas drabužis, ar tai būtų suknelė, ar kelnės, palaidinė turi tikri pagal figūros tipą. Šiame straipsnyje jūs rasite informacijos kaip optiškai padidinti ar sumažinti problemines kūno vietas.

Kaip sumažinti viršutinę kūno dalį

Viršutinę kūno dalį pabrėžia kryžmi kirpimai, susisiaučiantys modeliai ir V formos iškirptės. Be to, tokių drabužių medžiaga niekada niekur nepūpso ir nesusimeta raukšlės. Jei dar nesi tokia drąsi, kad matytųsi iškilumai, galite po apačia pasivilkti marškinėlius siauromis petnešėlėmis.

Kaip padidinti viršutinę kūno dalį

Venkite laisvokų per krūtinę drabužių. Rinkis palaidines, kurių iškirptė laivelio formos arba apvali. Jei norite atrodyti, kad turite didesnę krūtinę, pasimatuokite nėriniuotas palaidines ar pasiūtas iš keleto sluoksnių arba pasipuoškite kelių eilių vėriniu. Tai pat galima pamėginti apsivilkti drabužius su gilia V formos iškirpte, kokiomis dažniausiai puošiamos suknelės iškilmingoms progoms.

Kaip sumažinti vidurinę kūno dalį

Jei esate nepatenkintos savo pilvuku ar klubais, gali išbandyti įvairiausius figūrą koreguojančius drabužius, kurie paslėps visus ramybės tau neduodančius nelygumus, tad rengimasis nebeatrodys toks skausmingas. Jei norite pasipuošti dviejų dalių ansambliu, rinkitės laisvą arba po krūtine platėjančią palaidinę su aptemptomis kelnėmis. Šias kūno vietas puikiai paslepia ties liemeniu suimtos, surauktos ar susisiaučiamos suknelės.

Kaip padidinti vidurinę kūno dalį

Vidurinę kūno dalį gali optiškai padidinti keli drabužių sluoksniai. Jei norite pabrėžti apvalias moteriškas formas, pavyzdžiui, ant sijono užsisekite platų dekoruotą diržą arba siaurą dirželį- tai padės sukurti liaunesnio liemens ir didesnių klubų iliuziją. Smulkią vidurinę kūno dalį dar gali pabrėžti užsimovus kelnes aukštu liemeniu, kurios be klosčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *