Juoda spalva moters garderobe

Be juodos spalvos neapseina šiuolaikiniai drabužiai, ji periodiškai darosi labai aktuali. Ji atėjo į madą po Pirmojo pasaulinio karo. Tai nebuvo kūrybinė drabužių dizainerių iniciatyva. Priežastis buvo paprasta, daug moterų gedėjo dėl vyrų žuvusių kare.

vaau.ltVėliau garsioji Coco Chanel su savo mažąja juoda suknele juodai spalvai suteikė paslaptingumo ir ypatingumo. Tuo pačiu kai kurie mados kūrėjai visai ignoravo juodą spalvą. Ne visos moterys juodą spalvą laiko derančią joms.

Juoda spalva kai kuriems atrodo daug praktiškesnė nei kitos spalvos. Daugeliui moterų, kurios nežino kuo pasirengi, juoda spalva gali būti puiki išeitis. Su juodos spalvos drabužiu niekada neprašausite pro šalį. Interneto parduotuvėje vaau.lt taip pat galite įsigyti stilingų juodų suknelių.

Jei pradedame kalbėti apie eleganciją daugelis paminėtų juodą spalvą. Tačiau jei norite atrodyti stilingai negalvokite, kad juoda spalva gali puiki išeitis. Jei apsirengsite juodai nebūtinai atrodysite stilingai. Maža juoda suknelė visoms puikiai žinoma frazė. Dauguma moterų mano, kad juoda suknelė yra pati elegantiškiausia. Žinoma, klasikinio kirpimo suknelė yra nuostabiai pabrėžia moteriškumą. Bet elegantiškas stilius neapsiriboja vien tik juodomis „Chanel“ tipo suknelėmis.

Kai kurioms moterims juoda spalva tiesiog netinka. Tokios spalvos suknelė ar kostiumėlis jas sendina ir jos atrodo vyresnės. . Juoda spalva netinka moteriai, kurios veide matyti įvairių veido netobulumų – šios spalvos rūbai išryškina kapiliarus, raukšles, patamsėjusius paakius, pamėlusias lupas, akys išblėsta ir netenka blizgesio. Moteris atrodo pavargusi ir išblyškusi.

Jei kalbėsime aplamai apie aprangos spalvas, tai jas reikia pasirinkti individualiai. Mokslininkai mano, kas spalvos gali daryti vizualinę ir psichologinę įtaką mūsų išvaizdai. Jei esate šviesiaplaukė geriau rinkitės šviesesnes spalvas, o jei tamsiaplaukė jums tiks ir tamsesnės spalvos ir mūsų plačiai aptarta juoda spalva.

Prie juos spalvos reikia derinti aksesuarus. Juodą spalvą, kad ji nebūtų tokia niūri reikia pagyvinti. Įvairios detalės, tokios kaip šalikėliai, aksesuarai gali pagyvinti juodą spalvą. Klasikinis visiems žinomas derinys tai juoda ir balta. Šios dvi spalvos puikiai dera tarpusavyje. Juoda su raudona taip pat puikus derinys. Gana gražiai ir gundomai atrodo apatinio trikotažo, pavyzdžiui naktinukai, juodos ir raudonos spalvos derinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *