Greitas ir pigus krovinių gabenimas

Krovinių gabenimasKai pasaulis sukasi beprotiškai dideliu greičiu, kartais tampa itin sunku suspėti kartu su juo ir neatsilikti nuo šio pašėlusio tempo. Būtent todėl, smulkiems verslininkams ar tiesiog žmonėms sunčiantiems daug siuntinių, kartais būna sunku susirasit patikimą kurjerį už prieinamą kainą. Kroviniu pervezimas (jei jis yra vykdomas Lietuvos teritorijoje), dažniausiai nekainuoja labai daug, tačiau dažnas atvejis jog pasitaiko vėlavimų ar netgi krovinio apgadinimų, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamiausią kompaniją su kuria bus bendradarbiaujama. Šiame straipsnyje pateiksime keletą paprastų, tačiau labai pravarčių patarimų, kurie tikimės padės jums surasti vežėją, kuris yra patikimas ir už savo paslaugas nereikalauja kosminių sumų.

Kaip surasti vežėją internete?

Visų pirma reikėtų pradėti nuo to, jog kurjerio paieškos internete labai skiriasi priklausomai nuo to, kokį krovinį jums reikia pervežti. Jei ketinate gabenti kažką didelio ir sunkaus (pavyzdžiui pianiną), jums tikriausiai reikės ieškoti kurjerio su dideliu automobiliu bei krovikais. Tuo tarpu jei pastoviai siunčiate mažas siuntas (pavyzdžiui turite savo internetinę parduotuvę ir pastoviai siunčiate papuošalus į įvairius Lietuvos kampelius), jums reikės dairytis visiškai kitokio kurjerio.

Pirmuoju atveju, jums tiesiog reikės nusisamdyti automobilį su atitinkamos kvalifikacijos darbuotojais ir jie pristatys krovinį iš jūsų nurodyto taško A į tašką B. Tai geriausia padaryti įvairiuose skelbimų portaluose, tokiuose kaip skelbiu.lt ar versliukai.lt. Prieš priimant sprendimą patartina giliau pasidomėti vežėju, paskaityti kitų žmonių atsiliepimus apie jį. Nepamirškite pasiderėti – dažniausiai pervežėjai yra pavieniai asmenys dirbantys sau, o ne atstovaujantys didelę korporaciją, todėl jums greičiausiai pavyks išpešti palankesnę sumą už paslaugas.

Priešinga situacija jei jūs ieškote pastovaus kurjerio, kuris galėtų nuolatos išvežioti mažas siuntas Lietuvos teritorijoje. Tokiu atveju geriausia naudotis Google paieškos sistema ir apžiūrėti pervežimų paslaugas siūlančių įmonių tinklapius. Dauguma jų viešai neatskleidžia pervežimų kainų, tačiau susisiekus el. paštu arba telefonu jums tikrai bus pateiktas visas kainoraštis. Tokiu būdu galėsite palyginti daugelio vežėjų kainos ir kokybės santykį ir išsirinkti optimaliausią variantą. Taip pat nepamirškite perskaityti atsiliepimų, kuriuos palieka paslaugomis jau pasinaudoję klientai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *