Ar dekoratyvinė kosmetika yra naudinga?

Nuo pat vaikystės kiekviena mergina nori išbandyti įvairius kosmetikos gaminius. Šiuo metu mes naudojame įvairią dekoratyvinę kosmetiką, siekiant sukurti vis įdomesnius ir skirtingesnius įvaizdžius. Tačiau kai kurioms moterims kyla abejonių – ar dekoratyvinė kosmetika yra tikrai tokia vertinga? Galbūt ji yra kalta dėl priešlaikinio senėjimo? Tam, kad tai sužinotume, turime įsiklausyti į dermatologų ir kosmetologų nuomonę.

dekoratyvinė kosmetikaKaip visi žinome, dekoratyvinė kosmetika yra skirstoma i tris grupes: veidui (kremai, lūpdažiai, pudra…), plaukams (šampūnai, balzamai…) ir kūnui (muilas, dušo losjonai…). Daugelis specialistų teigia, kad kosmetika negali padaryti didelės žalos odai, išskyrus tuos atvejus, kai jos kokybė yra labai prasta. Labai svarbu yra išvengti pigmentacijos ir odos išsausėjimo. Didžioji dalis kosmetikos masinėje rinkoje nesukelia priešlaikinio senėjimo tuo atveju, jei renkatės ją tiksliai pagal savo odos tipą.

Dekoratyvinė kosmetika, šiuo atveju specialūs kremai arba pudros yra lengvai naudojami. Jų sudedamosiose dalyse yra komponentų, kurie drėkina viršutinį odos sluoksnį, apsaugo ją nuo ultravioletinių spindulių, sugeria riebalų ir antioksidantų perteklių. Todėl tam tikrais atvejais kosmetika net gi gali pristabdyti odos senėjimo procesą, jei tik ja bus naudojamasi tinkamai.

Kosmetika gali padaryti neigiamos žalos tuo atveju, jei Jūs esate alergiška tam tikriems jos komponentams. Dėl šios priežasties reikia visada labai atidžiai skaityti tai, kas parašyta ant etikečių. Jūsų odai gali pakenkti prastos sudėties kosmetika arba jau nebegaliojanti.

Aukštos kokybės dekoratyvinės kosmetikos saugumas yra išbandytas. Tokia kosmetika neturi alergenų, nedirgina odos. Jos konsistencija yra homogeniška, spalva graži ir tolygi, kvapas malonus.

Jei norite išsirinkti sau tinkamą kosmetiką, pasikonsultuokite su savo dermatologu bei nebijokite išbandyti kelias kosmetikos rūšis, tol, kol atrasite sau pačią tinkamiausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *